Między Wierszami

Środa z Formą (1). Jarosław Błahy

W nowym roku chcemy utrzymać formę, rozpoczynamy zatem nowy cykl spotkań wspólnie ze szczecińskim Wydawnictwem Forma. Naszym pierwszym Gościem będzie Jarosław Błahy, autor m.in. "Rzeźnika z Niebuszewa" i "Zaklętego w szerszenim gnieździe".
 
Obowiązują bezpłatne wejściówki:
 
 
Prowadzenie: Gabriel Augustyn.
 
O Autorze:
 
Jarosław Błahy (ur. w 1966 r. w Szczecinie) - poeta, prozaik, eseista, instruktor teatralny. Mieszka w Szczecinie. Współpracownik wydawnictwa tematycznego The Serpent.pl. Jest współautorem książek: Tożsamość kulturowa i pogranicza identyfikacji (2005), Kanon i obrzeża (2005), autorem eseju Literatura jako lustro. O projekcji i odbiciach fizjologicznych w twórczości Leo Lipskiego (FORMA 2009) i zbioru opowiadań Rzeźnik z Niebuszewa (DK13MUZ / FORMA 2019). Jego opowiadania znalazły się w antologiach współczesnych polskich opowiadań: 2011 (FORMA 2011), 2017 (FORMA 2017) i 2020 (FORMA 2020). Był wokalistą grup punk rockowych: Zwolnienie Warunkowe i Zenon Reagan.
 
 
Serdecznie zapraszamy!

Spotkania (w) Między Wierszami. Kasia Huzar-Czub

Zapraszamy małych i dużych czytelników na dziesiąte (i ostatnie) wydarzenie w ramach cyklu "Spotkania (w) Między Wierszami". Naszą Gościnią będzie Kasia Huzar-Czub, z którą porozmawiamy m.in. o jej najnowszej książce pt. "Wierszyki bliskościowe".

Spotkanie będzie miało formułę otwartą, czyli dla młodszych czytelników przewidujemy różne aktywności dookoła książek Autorki, a dla starszych rozmowę o pisaniu, tworzeniu i tłumaczeniu.

Obowiązują bezpłatne wejściówki.

Spotkanie zostanie udostępnione w formie bezpłatnego wideo.

O książce:

Proste i zabawne wierszyki, które trafiają do serc dzieci i dorosłych.

"Dzieci potrzebują bliskości. Jest ona niezbędna tak samo jak oddychanie czy jedzenie, ponieważ dzięki niej tworzy się więź! Bliskość z rodzicem wpływa na zdrowy rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny. Wierszyki bliskościowe pomagają nakarmić dzieci (a przy okazji nas samych) czułym kontaktem fizycznym i miłością. Bliskość uszczęśliwia - dzieci i dorosłych.

Niedźwiedzie powitanie, małpie przytulaski, hipopotamowe gilgotki, kocie głaski czy rozbrajanie jeżyka to cudowne, wspólne, pełne zabawy i bliskości chwile, które choć krótkie, nasycą was ciepłem na długo. Przeczuwam, że będziecie chcieli do nich wracać!"

- Ewa Tyralik-Kulpa - trenerka empatycznej komunikacji, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, gestaltystka, autorka książki Uwaga! Złość.

O autorce:

Kasia Huzar-Czub - autorka książek dla dzieci, tłumaczka z języka angielskiego, mama dwóch córek i jednego psa. Mieszka czasem w mieście nad rzeką, a czasem na wsi nad morzem. Notorycznie myli pracę z zabawą.

Prowadzenie: Gabriel Augustyn.

Zadanie: "Spotkania (w) Między Wierszami 2021" jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".

UWAGA! Wydarzenie zostało odwołane.

Spotkania (w) Między Wierszami. Justyna Bednarek - online

Zapraszamy na ósme wydarzenie w ramach cyklu "Spotkania (w) Między Wierszami". Tym razem naszą Gościnią będzie Justyna Bednarek, uwielbiana autorka bestsellerowych "Skarpetek", która opowie m.in. o ulubionych książkach.
 
Spotkanie tylko w formie online:
 
 
Skierowane jest do dzieci w wieku 8-10 lat (od drugiej klasy wzwyż). Autorka opowie o tym, jak została pisarką. Opisze swoje książki i opowie o książkach swojego dzieciństwa.
 
Poza tym spotkanie będzie pełne różnych aktywności: odpowiedzi na pytania uczestników, wspólne wymyślanie książki itd.
 
O autorce:
 
Justyna Bednarek - polska poetka, pisarka i ilustratorka. Z wykształcenia jest romanistką, ale od lat pracuje jako dziennikarka i redaktorka w pismach kobiecych.
W 2004 roku opublikowała trzy wierszowane bajeczki o skrzacie Lenku (wydane przez krakowskie wydawnictwo Skrzat). W 2015 roku wydała „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, które są jej powtórnym bajkowym debiutem.
 
Nie zrobiła doktoratu w Szkole Nauk Społecznych (choć zaczęła), za to urodziła troje dzieci: Bartka, Antka i Basię. Mieszka w małym domku na warszawskich Bielanach, do którego dostępu broni bardzo brzydki rudy kundelek o imieniu Merda. Kiedyś wygrała serwis obiadowy z porcelany z Limoges, w konkursie na wiersz o miłości. Talerze przechowuje dla najstarszej wnuczki, wiersz gdzieś się zgubił.
 
Moderowanie: Gabriel Augustyn.
 
Zadanie: Spotkania (w) Między Wierszami 2021 jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".
Serdecznie zapraszamy!

Spotkania (w) Między Wierszami. Jarosław Molenda

Zapraszamy na dziewiąte wydarzenie w ramach cyklu "Spotkania (w) Między Wierszami". Naszym Gościem będzie Jarosław Molenda, z którym porozmawiamy o jego najnowszej książce pt. "W 80 filiżanek dookoła świata. Piętnaście najsłynniejszych kawiarni".
 
Obowiązują bezpłatne wejściówki:
 
 
O książce:
 
W swojej najnowszej, bogato ilustrowanej książce, Jarosław Molenda zabiera nas w podróż do piętnastu najsłynniejszych kawiarni świata. Podczas niej przyglądamy się różnym rodzajom kawiarni, w tym wiedeńskiej, tureckiej, hotelowej czy pałacowej oraz kawiarni-ciastkarni. Każdy z tych rodzajów charakteryzuje się specyficznym wystrojem, oświetleniem, rozmieszczeniem miejsc siedzą­cych, menu oraz kulturalną atmosferą.
 
Każdy prawdziwy miłośnik kawy powinien odwiedzić te miejsca przynajmniej raz w życiu, aby poczuć ich niezwykłą atmosferę. Niektóre z nich można zobaczyć podczas weekendowego wypadu do Wiednia, inne będą celem wakacyjnej podróży do Maroka czy Indonezji. W zgiełku codzienności stolik kawiarniany da­je chwilę oddechu i wypoczynku, a filiżanka aromatycznego naparu sprzyja powrotowi do równowagi. Kultowe kafejki wciąż roztaczają wokół siebie mityczną aurę i zapraszają, aby skosztować gorzkiej sło­dyczy kawy.
 
O autorze:
 
Pisarz, publicysta, niestrudzony globtroter. W 2015 roku został odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi za upowszechnianie kultury i propagowanie historii. W 2016 roku Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał mu odznakę honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej". Jest autorem ponad trzydziestu książek popularno-naukowych o tematyce historycznej i podróżniczej a także dziennikarzem magazynu "Dookoła Świata".
 
Prowadzenie: Gabriel Augustyn.
 
Zadanie: Spotkania (w) Między Wierszami 2021 jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".

Spotkania (w) Między Wierszami. Piotr Mikołajczak - online

Zapraszamy na siódme wydarzenie w ramach cyklu "Spotkania (w) Między Wierszami". Tym razem naszym Gościem będzie Piotr Mikołajczak, z którym porozmawiamy o jego najnowszej książce pt. "NOrWAY. Półdzienniki z emigracji".
 
Spotkanie tylko w formie online.
 
O książce:
 
W ciszy, jaka zapada tu po północy, nie ma nic, co można polubić, a zarazem wszystko, co kocha się w największym mieście nad fiordami. Światła uderzają do głowy, śnieg chrzęści pod butami, a my staramy się nie stopić.
 
Życie według trzech P – pracować, płacić, przeżyć. Litry wódki z przemytu, słoiki z musztardą, w których lądują niedopałki papierosów wypalanych jeden za drugim przez króla Mirasa. Zmęczeni emigranci walczący o norweskie korony. Na ulicach szczury i bezdomni krążący po zaułkach pachnącej trawą dzielnicy Grünerløkka w Oslo. Gdzieś między tym wszystkim cytowanie Franka Herberta, nadwrażliwość i nauczanie religii. To też Norwegia, choć próżno szukać takich obrazów pod hasztagiem #norway.
 
Ta książka nie jest reportażem ani zapiskami z osobliwych zarobkowych „wakacji”. Nie jest też próbą odmalowania portretu polskiego emigranta w Norwegii. To opowieści o tych, dla których kraina fiordów miała być lekiem na całe zło, gwarantem dobrobytu. Zapis obserwacji kogoś, kto – aby przetrwać – musiał zacząć marzyć na nowo, przytłumić wrażliwość, rozszerzyć zasoby ironii i spojrzeć na wszystko z dystansem.
 
"NOrWAY. Półdzienniki z emigracji" to wspomnienia z trzyletniego pobytu w jednym z najszczęśliwszych państw świata. To opowieść o zmaganiach z depresją, długami i samotnością. O pobycie w miejscu, które może łatwo zdusić i połknąć. O doświadczaniu raju – ale tylko przez tych, którzy będą w stanie go dostrzec i zrozumieć.
 
O autorze:
 
Piotr Mikołajczak - absolwent polonistyki UAM w Kaliszu, współzałożyciel strony Icestory.pl, podróżnik, przewodnik po Islandii. Współautor dwóch reportaży o wyspie: "Szepty kamieni. Historie z opuszczonej Islandii" (2017, Wydawnictwo Otwarte) oraz "Zostanie tylko wiatr. Fiordy Zachodniej Islandii" (2019, Wydawnictwo Czarne). Po trzyletnim pobycie w Norwegii przeprowadził się na Islandię. Mieszka w Keflavíku.
 
Prowadzenie: Gabriel Augustyn.
 
Zadanie: Spotkania (w) Między Wierszami 2021 jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.
 
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".
Serdecznie zapraszamy!

Spotkania (w) Między Wierszami. Leszek Herman

Zapraszamy na szóste wydarzenie w ramach cyklu "Spotkania (w) Między Wierszami". Naszym Gościem będzie Leszek Herman, z którym porozmawiamy o jego najnowszej powieści pt. "Krzyż Pański".
 
Obowiązują wejściówki:
 
 
O autorze:
 
Szczecinianin, z wykształcenia architekt. Od 1997 projektant i współwłaściciel szczecińskiej Pracowni Projektowej Konserwacji Zabytków. W latach 1993-1995 autor cyklu artykułów dla "Gazety Wyborczej" o niezwykłych budynkach i miejscach w Szczecinie i na Pomorzu, ilustrowanych własnymi odręcznymi rysunkami. Od 2005 prowadzi wraz z bratem Marcinem autorską pracownię projektową. Prywatnie miłośnik tajemnic historycznych i architektonicznych, historii sztuki, dobrej książki, roweru, jazdy konnej i spotkań przy piwie z przyjaciółmi.
 
Prowadzenie: Gabriel Augustyn.
 
Zadanie: "Spotkania (w) Między Wierszami 2021" jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.
 
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury"

Spotkania (w) Między Wierszami. Zofia Stanecka

Zapraszamy na piąte wydarzenie w ramach cyklu "Spotkania (w) Między Wierszami". Naszą Gościnią będzie Zofia Stanecka, a temat wydarzenia to: "Basia w bibliotece".
 
Spotkanie przeznaczone jest dla grupy wiekowej między 5 a 7 rokiem życia.
 
Obowiązują bezpłatne wejściówki:
 
 
Wejściówka uprawnia do wejścia na spotkanie jedno dziecko i jednego opiekuna.
 
O autorce:
 
Jako dziecko chciała być wilkiem. Została pisarką. Dzięki temu może stawać się tym, kim zechce, nie przestając być sobą. Kocha słowa. Oprócz serii o Basi pisze książki do serii "Czytam sobie", "Poczytaj ze mną" i "Czytam i główkuję", opowiadania ("Świat według dziadka"), baśnie i powieści ("Tajemnica Namokniętej Gąbki", "Księga Ludensona", " Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu"). Napisała trylogię fantasy dla najmłodszych "Gdy pada deszcz" i poradniki "Damą być" oraz "Rycerzem być".
 
Zadanie: Spotkania (w) Między Wierszami 2021 jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.
 
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".

Grzegorz Czarnecki - spotkanie autorskie

29 września zapraszamy na spotkanie autorskie z Grzegorzem Czarneckim dookoła jego nowej książki.
 
Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki:
 
 
O książce:
 
"Grzegorz Czarnecki - fotografie" - wyjątkowe pejzaże Szczecina w nowym albumie szczecińskiego artysty fotografa. Fotografie Odry, Szczecińskiej Wenecji i żagli. A także Lizbona, Praga, Paryż i inne projekty artystyczne.
 
O autorze:
 
Grzegorz Czarnecki - artysta fotografik, od 2001 roku jest członkiem rzeczywistym Związku Polskich Artystów Fotografików. Prace podpisuje także jako Jan Q.O. Holender i Jan Svo. Autor wystaw indywidualnych m.in. - "Gdzieś w Szczecinie o poranku" (1997) Szczecin, "Zamyślenia" (1998) Międzyzdroje, "26 462,5" (1998) Muzeum Narodowe w Szczecinie, "Zapach rzeki" (2005) Muzeum Narodowe w Szczecinie, "Cisza rzeki" (2007) Galeria ZPAF przy Muzeum Narodowym w Szczecinie, "Domy rzeki" (2009) Willa Lentza w Szczecinie, "Miasto rzeki" (2010) Galeria Architektów "Forma" w Szczecinie, "Czekając na wiosnę. Zakurzone bibeloty z zakurzonym komentarzem A.D. 2011" (2011) Książnica Pomorska w Szczecinie, "Plastikowe lalki stoją w oknie" (2017), Galeria ZPAF przy ZUT w Szczecinie a także prezentacji fotograficznych, m.in. "W poszukiwaniu Józefa K." (2003), "Miasto kota z ulicy Składowej" (2003), "Błogosławieństwo na sprzedaż" (2021), "Myśli" (2021).
 
Prowadzenie: Małgorzata Frymus.
 
Wstęp bezpłatny.

Spotkania (w) Między Wierszami. Jakub Małecki

Zapraszamy na czwarte wydarzenie w ramach cyklu Spotkania (w) Między Wierszami. Naszym Gościem będzie Jakub Małecki, z którym porozmawiamy o jego najnowszej powieści pt. Święto ognia.
 
Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki:
 
 
Zapis wydarzenia zostanie później udostępniony na naszym profilu na Facebooku oraz na naszym kanale w serwisie YouTube.
 
O autorze:
 
Jakub Małecki - pisarz, autor m.in. Saturnina, Rdzy i Horyzontu. Był nominowany do Nagrody Literackiej Nike, Nagrody Literackiej Europy Środkowej "Angelus", nagrody im. Stanisława Barańczaka i Odkrycia Empiku. Jest laureatem stypendium "Młoda Polska" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz polsko-niemieckiego stypendium im. Albrechta Lemppa. Magazyn Literacki KSIĄŻKI uznał Horyzont Książką Roku 2019. Jego książki tłumaczone są aktualnie na języki: niemiecki, rosyjski, niderlandzki, fiński, słoweński, macedoński i hebrajski. Na podstawie Horyzontu powstanie film w reżyserii Bodo Koxa.
 
Prowadzenie: Gabriel Augustyn.
 
Zadanie: Spotkania (w) Między Wierszami 2021 jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury"

Spotkania (w) Między Wierszami. Joanna Jagiełło

Zapraszamy na trzecie wydarzenie w ramach cyklu "Spotkania (w) Między Wierszami". Naszą Gościnią będzie Joanna Jagiełło i tym razem kierowane jest ono do dzieci w wieku przedszkolnym (3-7), które zapraszamy wspólnie z rodzicami/opiekunami.
 
Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki:
 
 
Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej - na miejscu w lokalu oraz z transmisją online na naszym profilu w serwisie Facebook.
 
O autorce:
 
Joanna Jagiełło - polska pisarka, autorka powieści dla młodzieży, dorosłych i dzieci, a także wierszy i opowiadań. Ukończyła studia na Wydziale Anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładała językoznawstwo na UW, pracowała jako nauczycielka angielskiego w gimnazjach i liceach, jako dziennikarka, współpracująca z czasopismami "Perspektywy" oraz "Cogito" i redaktorka podręczników do języka angielskiego. Jej debiutancka powieść dla młodzieży "Kawa z kardamonem" została nominowana do nagrody polskiej sekcji IBBY Książka Roku 2011. Książka uzyskała też nominację do nagrody Donga oraz została wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej; została przetłumaczona na język ukraiński oraz rosyjski (tłum. Bożena Antoniak) i wydana przez wydawnictwo Urbino we Lwowie podobnie jak inne powieści młodzieżowe ("Kawa z kardamonem" jest na Ukrainie na liście obowiązkowych lektur szkolnych). Książka zapoczątkowała poczytną "Serię kawową", a po niej pojawiły się inne powieści młodzieżowe, chętnie czytane i nagradzane. Za "Jak ziarnka piasku" otrzymała nagrodę polskiej sekcji IBBY "Książka roku 2018". Należy do warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Mieszka na warszawskim Grochowie.
 
Jej największą pasją jest pisanie, ale w wolnym czasie również maluje, gra na gitarze i komponuje. Wydała płytę "Skrzypek bez dachu" z utworami do własnych słów i własnej muzyki. W roku 2018 ukończyła roczny kurs "Arteterapia - Kultura przeciw Wykluczeniu" w Centrum Łowicka w Warszawie.
 
Ma dwie córki - Julkę (ur. 1994), studentkę Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, i Basię (ur. 2004), świeżo upieczoną licealistkę.
 
Zadanie: Spotkania (w) Między Wierszami 2021 jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.
 
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".

Spotkania (w) Między Wierszami. Mira Marcinów

Zapraszamy na drugie wydarzenie w ramach cyklu "Spotkania (w) Między Wierszami". Naszą Gościnią będzie Mira Marcinów, laureatka Paszportu Polityki za "Bezmatek".
 
Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki:
 
 
Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej - na miejscu w lokalu oraz z transmisją online na naszym profilu w serwisie Facebook.
 
O autorce:
 
Mira Marcinów - filozofka i pisarka, doktorka psychologii, okazjonalnie performerka. Współtwórczyni Ośrodka Myśli Psychoanalitycznej IFiS PAN i Radia Głosy. Eksperymentuje z ekfrazą i esejem, z psychiatrią i psychologią. Za książkę "Bezmatek" (Czarne, 2020) otrzymała Paszport Polityki i nominacje do Nagrody Nike. Właśnie wyszło drugie wydanie jej "Historii polskiego szaleństwa" (Słowo obraz/terytoria, 2021).
 
Prowadzenie: Gabriel Augustyn.
 
Zadanie: "Spotkania (w) Między Wierszami 2021" jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.
 
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".

Spotkania (w) Między Wierszami. Beata Zuzanna Borawska

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie w ramach cyklu Spotkania (w) Między Wierszami. Naszą Gościnią będzie Beata Zuzanna Borawska, autorka książki Sama siebie nie pamiętam, która ukazała się nakładem wydawnictwa Granda.

W trakcie spotkania fragmenty Samej siebie nie pamiętam przeczyta Olga Adamska, aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejścówki dostępne pod adresem:

https://app.evenea.pl/event/873516-1/

O książce:

Sama siebie nie pamiętam to debiut literacki Beaty Zuzanny Borawskiej. Porusza ona w sposób poetycki i artystyczny fundamentalne dziś tematy - chorobę i opiekę nad osobą zależną oraz pamięć: tę utraconą i tę żywą. Książka zawiera opowiadania, kartki z dziennika, wiersze oraz kolaże. Opowiadania, które często przybierają kształt próz poetyckich, wspomnień, podkreślają podziały na to, co męskie i kobiece, zwracają uwagę na cielesność, kobiecość, a przede wszystkim pamięć ciała. Natomiast kartki z dziennika to już wielomiesięczny, fragmentaryczny zapis zmagań z Alzheimerem, które nie pozbawione są trudnych przeżyć, niespodzianek losu, jak i humoru. Z kolei poezja to głównie "głos Chorej". Całość ilustrują kolaże Anny Paszkowskiej.

Gościnie:

Beata Zuzanna Borawska (ur. 1985) - od ponad dziesięciu lat związana z kulturą jako: dziennikarka, animatorka kultury, wydawczyni płyt z muzyką jazzową, współautorka filmu pt. "Narcyz o sobie. Historia Marka Kazany". Aktywistka społeczna, feministka, obecnie studentka studiów pisarskich na Uniwersytecie Szczecińskim.

Olga Adamska - aktorka teatralna. W dorobku ma ponad 60 ról dramatycznych i komediowych, recitale i monodramy. Ulubienica szczecińskiej publiczności. Inspiracji szuka w literaturze. Brzeg morza to jej ulubiony krajobraz.

Zadanie: "Spotkania (w) Między Wierszami 2021" jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Spotkania (w) Między Wierszami

Miło nam poinformować, że w terminie od września do końca października 2020 będziemy realizowali zadanie "Spotkania (w) Między Wierszami", w trakcie którego weźmiecie udział w cyklu wydarzeń ze starannie wybranymi przez nas pisarzami: Mikołajem Grynbergiem (26.09), Markiem Stelarem (30.09), Jakubem Małeckim (2.10), Elizą Piotrowską (9.10) i Jakubem Szamałkiem (16.10). Wydarzenia będą transmitowane online na naszym profilu Facebookowym.

Serdecznie zapraszamy!

Zadanie "Spotkania (w) Między Wierszami" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Logo MK