Mikołajki (w) Między Wierszami 4 grudnia

  

Nieubłaganym krokiem zbliżają się Mikołajki, czas obdarowywania najbliższych. A jako że uwielbiamy dawać prezenty, to i w tym roku organizujemy spotkanie z Mikołajem. Kto w terminie od 17 listopada do 4 grudnia włącznie, kupi u nas książkę itp. z oferty księgarni za minimum 60 zł  lub skorzysta ze specjalnie przygotowanych przez nas pakietów, będzie mógł te artykuły u nas zostawić, podając imię, nazwisko i wiek (na wszelki wypadek) dziecka/dzieci oraz (do ewentualnego kontaktu) namiary na któregoś z rodziców/opiekunów. My te prezenty ładnie zapakujemy, a 4 grudnia od 11:00 będzie je w lokalu wręczał najprawdziwszy Św. Mikołaj!

A w drugiej opcji Św. Mikołaj może odwiedzić Was w domu! Zasady są podobne jak wyżej – z tą różnicą, że dodatkowo będziemy potrzebowali adresu, pod który mają trafić prezenty. I ze względów logistycznych musicie mieszkać nie dalej niż 5 km od Jasnych Błoni – tych co mieszkają dalej, zapraszamy do nas.
Do artykułów kupionych na tę okazję doliczamy koszt materiałów do pakowania (pudełko, wstążka itp.) oraz słodki poczęstunek niespodziankę w lokalu/opcjonalnie koszty dojazdu w łącznej cenie 40 zł.
Proponowane przez nas gotowe zestawy:
• Do 1 roku życia: „CzuCzu Starter malucha” i „Śpij, króliczku”. Cena: 104,80.
• Do 3 roku życia: „Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta” i „Mały atlas kotów (i kociaków) Ewy i Pawła Pawlaków”. Cena: 119,80.
• Do 6 roku życia: „Goście na Boże Narodzenie” i „Basia Wielka księga o uczuciach. Cena: 103,89.
• Do 9 roku życia: „Gabinet dinozaurów” i „Rowley przedstawia Strasznie straszne opowieści”. Cena: 136,80.
• Powyżej 9 roku życia: „Gwiazdkowy prosiaczek” i „Preskot”. Cena: 126,80.
Serdecznie zapraszamy!
Wydarzenie jest częścią Zadania: "Masz wiadomość - księgarnie szeroko otwarte!", finansowanego ze środków Wydziału Kultury UM Szczecin

 

 

Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską 17 grudnia

W Między Wierszami magię świąt możecie poczuć kilka dni wcześniej. Zapraszamy na spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską, którego motywem przewodnim będzie powieść "Wigilijna przystań". O książce: Odwiedź wyjątkową przystań nad Bałtykiem i przeżyj niezapomniane Święta! 

Czytaj więcej...

Przeczytamy "Ekspres polarny" Chrisa Van Allsburga 11 grudnia

Grudzień za pasem, a Mikołajki i Wigilia coraz bliżej! Z tej okazji nie możemy inaczej, jak zaprosić Was na spotkanie w klimacie świątecznym. Tym razem przeczytamy "Ekspres polarny" Chrisa Van Allsburga. Oczywiście to nie koniec atrakcji. Po zapoznaniu się z książką, wspólnie przygotujemy m.in. obrus dla św. Mikołaja i ozdobną kopertę na list do niego. Będą również drobne upominki. Całość poprowadzi Dorota z Bajubaju Childrenbooks, miłośniczka książek i dzieci, która stara się łączyć te dwie miłości inspirując najmłodszych i ich rodziców do spędzania wspólnie czasu na czytaniu. Spotkania odbywają się w przyjemnej atmosferze, w otoczeniu książek, pod czujnym okiem pasjonatów literatury. Zapraszamy dzieci w wieku 4+. Wstęp bezpłatny.