Między Wierszami

Mikołajki (w) Między Wierszami 6 grudnia

Nieubłaganym krokiem zbliżają się Mikołajki, czas obdarowywania najbliższych. A jako że uwielbiamy dawać prezenty, to i w tym roku organizujemy spotkanie z Mikołajem. Kto w terminie od 23 listopada do 6 grudnia włącznie, kupi u nas książkę itp. z oferty księgarni dla swoich pociech na prezent mikołajkowy, będzie mógł te artykuły u nas zostawić, podając imię, nazwisko i wiek (na wszelki wypadek) dziecka/dzieci oraz (do ewentualnego kontaktu) namiary na któregoś z rodziców/opiekunów. My te prezenty ładnie zapakujemy, a 6 grudnia od 17:00 będzie je w lokalu wręczał najprawdziwszy Św. Mikołaj! Poza Mikołajem będą liczne inne atrakcje. Do artykułów kupionych na tę okazję doliczamy jedynie koszt materiałów do pakowania (pudełko, wstążka itp.), który wynosi 4 złote. Do każdego zakupu mikołajkowego dokładamy kupon na gratisową porcję lodów???? Na wszelkie pytania odpowie obsługa księgarni :) Zapraszamy ♥

   

Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską 17 grudnia

W Między Wierszami magię świąt możecie poczuć kilka dni wcześniej. Zapraszamy na spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską, którego motywem przewodnim będzie powieść "Wigilijna przystań". O książce: Odwiedź wyjątkową przystań nad Bałtykiem i przeżyj niezapomniane Święta! 

Czytaj więcej...

Przeczytamy "Ekspres polarny" Chrisa Van Allsburga 11 grudnia

Grudzień za pasem, a Mikołajki i Wigilia coraz bliżej! Z tej okazji nie możemy inaczej, jak zaprosić Was na spotkanie w klimacie świątecznym. Tym razem przeczytamy "Ekspres polarny" Chrisa Van Allsburga. Oczywiście to nie koniec atrakcji. Po zapoznaniu się z książką, wspólnie przygotujemy m.in. obrus dla św. Mikołaja i ozdobną kopertę na list do niego. Będą również drobne upominki. Całość poprowadzi Dorota z Bajubaju Childrenbooks, miłośniczka książek i dzieci, która stara się łączyć te dwie miłości inspirując najmłodszych i ich rodziców do spędzania wspólnie czasu na czytaniu. Spotkania odbywają się w przyjemnej atmosferze, w otoczeniu książek, pod czujnym okiem pasjonatów literatury. Zapraszamy dzieci w wieku 4+. Wstęp bezpłatny.