Spotkania (w) Między Wierszami. Kasia Huzar-Czub

Zapraszamy małych i dużych czytelników na dziesiąte (i ostatnie) wydarzenie w ramach cyklu "Spotkania (w) Między Wierszami". Naszą Gościnią będzie Kasia Huzar-Czub, z którą porozmawiamy m.in. o jej najnowszej książce pt. "Wierszyki bliskościowe".

Spotkanie będzie miało formułę otwartą, czyli dla młodszych czytelników przewidujemy różne aktywności dookoła książek Autorki, a dla starszych rozmowę o pisaniu, tworzeniu i tłumaczeniu.

Obowiązują bezpłatne wejściówki.

Spotkanie zostanie udostępnione w formie bezpłatnego wideo.

O książce:

Proste i zabawne wierszyki, które trafiają do serc dzieci i dorosłych.

"Dzieci potrzebują bliskości. Jest ona niezbędna tak samo jak oddychanie czy jedzenie, ponieważ dzięki niej tworzy się więź! Bliskość z rodzicem wpływa na zdrowy rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny. Wierszyki bliskościowe pomagają nakarmić dzieci (a przy okazji nas samych) czułym kontaktem fizycznym i miłością. Bliskość uszczęśliwia - dzieci i dorosłych.

Niedźwiedzie powitanie, małpie przytulaski, hipopotamowe gilgotki, kocie głaski czy rozbrajanie jeżyka to cudowne, wspólne, pełne zabawy i bliskości chwile, które choć krótkie, nasycą was ciepłem na długo. Przeczuwam, że będziecie chcieli do nich wracać!"

- Ewa Tyralik-Kulpa - trenerka empatycznej komunikacji, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, gestaltystka, autorka książki Uwaga! Złość.

O autorce:

Kasia Huzar-Czub - autorka książek dla dzieci, tłumaczka z języka angielskiego, mama dwóch córek i jednego psa. Mieszka czasem w mieście nad rzeką, a czasem na wsi nad morzem. Notorycznie myli pracę z zabawą.

Prowadzenie: Gabriel Augustyn.

Zadanie: "Spotkania (w) Między Wierszami 2021" jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".

UWAGA! Wydarzenie zostało odwołane.