Spotkania (w) Między Wierszami. Justyna Bednarek - online

Zapraszamy na ósme wydarzenie w ramach cyklu "Spotkania (w) Między Wierszami". Tym razem naszą Gościnią będzie Justyna Bednarek, uwielbiana autorka bestsellerowych "Skarpetek", która opowie m.in. o ulubionych książkach.
 
Spotkanie tylko w formie online:
 
 
Skierowane jest do dzieci w wieku 8-10 lat (od drugiej klasy wzwyż). Autorka opowie o tym, jak została pisarką. Opisze swoje książki i opowie o książkach swojego dzieciństwa.
 
Poza tym spotkanie będzie pełne różnych aktywności: odpowiedzi na pytania uczestników, wspólne wymyślanie książki itd.
 
O autorce:
 
Justyna Bednarek - polska poetka, pisarka i ilustratorka. Z wykształcenia jest romanistką, ale od lat pracuje jako dziennikarka i redaktorka w pismach kobiecych.
W 2004 roku opublikowała trzy wierszowane bajeczki o skrzacie Lenku (wydane przez krakowskie wydawnictwo Skrzat). W 2015 roku wydała „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, które są jej powtórnym bajkowym debiutem.
 
Nie zrobiła doktoratu w Szkole Nauk Społecznych (choć zaczęła), za to urodziła troje dzieci: Bartka, Antka i Basię. Mieszka w małym domku na warszawskich Bielanach, do którego dostępu broni bardzo brzydki rudy kundelek o imieniu Merda. Kiedyś wygrała serwis obiadowy z porcelany z Limoges, w konkursie na wiersz o miłości. Talerze przechowuje dla najstarszej wnuczki, wiersz gdzieś się zgubił.
 
Moderowanie: Gabriel Augustyn.
 
Zadanie: Spotkania (w) Między Wierszami 2021 jest realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki.
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".
Serdecznie zapraszamy!